Moto pneumatiky.cz levné pneu pneuservis půjčovna moto

ZNAČKOVÉ PNEUMATIKY DUNLOP

e-shop

+

pneuservis

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ PNEU

Home | Pneu akce | Servis | Obchodní podmínky | Kontakt | MOTO PNEU | ATV PNEU | AUTO PNEU | NÁHRADNÍ DÍLY

Dnes je Pátek, 24. února 2017 08:59:47   Svátek má Matěj, Zítra Liliana
otvírací doba

ÚVOD - obchodni podminky

Vážení zákazníci!


Děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevili vstupem na náš internetový obchod motopneumatiky.cz a doufáme, že si u nás vyberete a zakoupíte zde nabízené zboží k Vaší plné spokojenosti.

Internetový obchod www.motopneumatiky.cz není pouze jakýmsi 'imaginárním' obchodem ve Vašem počítači, ale je spojen i s kamenným obchodem v Praze 5, kde si můžete zde nabízené (a také další jiné) zboží prohlédnout a poradit se s jeho výběrem s kvalifikovaným personálem. Můžete také plně využít služeb našeho servisu, zejména pak při montáží zde (nebo i jinde) zakoupených pneumatik.

Také nabízíme možnost vrácení zboží do 7 dnů bez udání důvodu. Zboží nesmí být však použité a žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené.

Nakupování v tomto internetovém obchodu se řídí obchodním zákoníkem č.513/1991 Sb. ve znění pozdějších předpisů a dále se řídí níže uvedeným nákupním řádem.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Veškeré zde nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů.

Odesláním objednávky zákazník závazně potvrzuje, že si v dohodnutém termínu odebere zboží a uhradí jej v plné výši, dle stanovených cen v tomto obchodu.

Termín dodání zboží se většinou pohybuje maximálně do dvou pracovních dnů. Každá objednávka je vyřizována ještě týž pracovní den pokud je obdržena během pracovní doby. V případě neběžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Provozovatel tohoto obchodu se zavazuje dle svých možností,dodat zboží zákazníkovi v nejkratším možném termínu. Dáte-li přednost osobnímu odběru pneumatik v naší provozovně, je toto zboží k odběru kdykoli během naší pracovní doby. Pokud budete chtít pneumatiky namontovat je třeba se předem telefonicky objednat.

Záruka na zboží prodávané prostřednictvím tohoto obchodu se řídí a je v souladu s platnou legislativou. Záruční doba je 24 měsíců od zakoupení zboží. V případě pneumatik,má reklamující nárok na finanční náhradu úměrnou zbytkové hloubce dezénu.

Můžeme Vás ubezpečit, že Vaše data budou chráněna a nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě.

Zákazníci, kteří zde zakoupili nové pneumatiky mají nárok na bezplatné odevzdání použitých pneumatik v množství odpovídajícím počtu jimi u nás zakoupených nových pneumatik. Sběrné místo těchto pneumatik je v naší provozovně.

Dobírka
Zaslání na Vámi uvedenou adresu dobírkou po celé ČR je cena od 160,-Kč (konečná cena je určena dle množství pneu a naleznete ji v košíku při potvrzování objednávky).
Tato cena platí pouze za zboží, u kterého jeho konečná hmotnost nepřesáhne 30 kg.

Platba předem na účet
Platba předem na účet-dobírkou na výše uvedenou adresu, (zvýhodněná cena zásilky včetně balného a dopravy po celé ČR 90,- Kč vč. DPH a to až do 4ks pneu do SK 10€). Pneu budou zaslány ihned po připsání platby na účet ČESKÁ SPOŘITELNA č. 100413339/0800 (platba bývá připsána většinou do dvou prac. dnů). Jako var.symbol uveďte číslo objednávky.

Dodatek pro zákazníky z SK
Po Vaší registraci na stránkách www.motopneumatiky.cz a následném přihlášení můžete objednávat z pneumatik, které jsou označeny modře 'ihned k odběru'. Vaše cena dobírky za 1ks pneumatiky je 6,- EUR při minimálním odběru 4ks.
Nedosáhne-li Vaše objednávka počtu 4ks pneu, je dobírka 28,- EUR (například objednáte 1, 2, nebo 3ks pneu - zaplatíte za dobírku 28,- EUR, objednáte 4 ks pneu - zaplatíte 24,- EUR za 5ks platíte 30,- EUR za 6ks 36,- EUR atd.
Dopravu od 16ks pneu řešíme individuálně - platbou na účet a závozem - tak vychází na 3,- EUR za pneu)
S pozdravem OK4U team

 


* Veškeré objednané zboží se zákazník zavazuje vyzvednout do 14 dnů od výzvy k odebrání.
Zákazník, který objednal zboží přes internetový obchod www.pneuma.cz, souhlasí při nevyzvednutí zboží v tomto termínu se storno poplatkem: 600,-Kč za odmítnutou nebo vrácenou zásilku.(náklady na obousměrné dopravné a balné), 10% z celkové ceny objednávky za zrušenou objednávku
Včasná přeobjednávka zboží, které nebylo ještě odesláno, je zdarma.


** Obrázky u pneu jsou pouze orientační, jejich správnost je nutné si ověřit. V ojedinělých případech se může stát, že zobrazený dezén neodpovídá skutečnosti.


*** V případě že je Vámi objednaná pneumatika z jakéhokoli důvodu nedostupná, budeme Vás v co nejkratším termínu o této skutečnosti informovat. Pokud se nám však nepodaří Vámi požadované zboží zajistit nejpozději do jednoho týdne od objednání ani z náhradních zdrojů, má naše firma právo takovouto objednávku zrušit a to bez nároku jakékoli náhrady ze strany objednavatele.


V případě jakýchkoliv nejasností nás laskavě kontaktujte telefonicky, či elektronickou poštou.

Vaše případné dotazy rádi a ochotně zodpovíme.

Tel.: 2 579 128 99
Mobil.: 775 16 88 20
E-mail: info@ok4u.cz


OK4U s.r.o - www.motopneumatiky.cz | www.pneuma.cz   |   U starého stadionu 2095 Praha 5 - Radotín,  Tel/Fax: +420 257912899,   mobil: +420 775168820,  e-mail: info@ok4u.cz   |   ©2010

 Moto pneumatiky - prodej moto pneu a ATV pneu za levné ceny Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS! Seo servis seo-pruvodce Evropský katalog 1Shopy.cz ONCZ.NET Můj-nákup.cz - ověřené internetové obchody Shoops.cz | Katalog online nakupování Shoops.cz | Katalog online nakupování Katalog českých internetových obchodů CZIN.eu ZDROJ.cz - katalog odkazů Najdu.net Moto pneumatiky